Grafický design na míru

Po absolvování Střední odborné školy, v oboru počítačová grafika, jsem se vydal na kočovný život s českým národním cirkusem do zahraničí a za tuto dobu jsem nasbíral bohaté zkušenosti, zejména právě z oblasti cirkusového světa, díky čemuž jsem se přiučil evropským trendům špičkových grafiků z celé Evropy. 

Zakládám si na rychlosti, spolehlivosti a kvalitě. V oblasti grafického designu můžu nabídnout primárně tyto grafické práce: tvorbu loga, grafické návrhy nejrůznějších firemních a propagačních materiálů, mezi které se řadí tvorba vizitek, dopisních papírů, katalogů, letáků, prospektů, plakátů, velkoplošných billboardů atd.

Pokud plánujete změnit či vylepšit tvář vaší firmy a její prezentaci na trhu, anebo upoutat na soukromé či rodinné akce, tak jsem Vám plně k dispozici. V případě zájmu vám můžu rovněž doporučit kvalitní tiskárnu za rozumné ceny.

Celková cena grafických prací je stanovena individuálně, s ohledem na rozsah, náročnost zakázky a termín dodání požadovaných služeb. Vaše poptávka bude zpracována a naceněna nejpozději do dvou pracovních dnů. Pro kalkulaci služeb nám zašlete E-mail na adresu petr.gongol@seznam.cz

Uvedené ceny jsou vždy orientační a slouží k vytvoření předběžné cenové kalkulace. Konečná cena je stanovena až po seznámení s konkrétními požadavky zákazníka. Cenu může dále výrazně ovlivnit kvalita dodaných předloh, náročnost grafických prací, náklady na pořízení grafických podkladů, fotografií atd.

Ceny zahrnují 2 korektury. Každá další korektura ze strany klienta je zpoplatněna sazbou 300 Kč/hod. (účtováno za každou započatou 1/2 hodinu).

 

TISKOVINY - Cena grafické práce je ovlivněna rozsáhlosti obsahu a dodaných materiálů.

Cena zahrnuje: Grafický návrh, předtisková příprava, výstupní data ve formátu pdf. 

Ceny nezahrnují tiskové služby. Po dohodě možné zajistit tisk. Cena tisku závisí na typu formátu, počet kusů, barevnosti, povrchové úpravě a další.

Veškeré své požadavky a materiály posílejte pouze na E-mail: petr.gongol@seznam.cz