Národní cirkus Aleš
Naše nejvýznamnější spolupráce je spojena právě s rodinou Alešových z Plzně, která trvá již několik let. Společně pomáháme upoutat návštěvníky na největší cirkusové představení na Slovensku stále novými inovacemi a grafickým designem pouličních plakátů, vstupenek, velkoplošných billboardů a také samotným potiskem cirkusových transportů, zejména autentickou foto grafikou lidí a zvířat z cirkusu Aleš.

cirkus ales plakaty.png

Cirkus Berosini
Reklamních letáčky a pouliční plakáty pro český cirkus rodiny Berouskových.
 

berosini berousek.png

Cirkus Francesko Jung
S českým cirkusem Francesko Jung spolupracujeme od té doby co se vrátili z Pobaltského turné zpět do České republiky. Tehdy zde začínali s programem Paranormal cirkus, který následně přeformovali zpět do tradiční podoby cirkusového představení se zvířaty. Kromě pouličních plakátů a reklamních letáčků, jsme navrhovali také design pro promítací reklamní televize či volné vstupenky a vizitky.

jung horor cirkus.png

Cirkus Moravan
Pouliční plakáty pro český cirkus rodiny Lánik. Bylo vytvořeno více návrhů zdůrazňujících přítomnost různých zvířat v cirkuse. Ředitelství cirkusu následně zvolilo používat motiv se lvem.

moravan.png

Cyrk Arena
Reklamních letáčky, které zvou
návštěvníky na představení polského Národního cirkusu Arena. 

cyrk arena.png

Lunapark Černý Korzár
Dlouhodobá spolupráce s panem Václavem Tvardkem na tvorbě zejména plakátů na jednotlivé Krmáše a poutě na turné po Moravskoslezském kraji. Kromě plakátů a billboardů jsem navrhnul a zařídil tisk také několika vstupenek a volných lístků na atrakce. Rovněž jsem navrhoval logo s tříhlavým drakem v erbu.

cirkus ales plakaty.png

Lunapark Holandia
Návrhy reklamních poutačů pro kolotočářskou rodinu Fink. Papírové plakáty i velké plastové tabule.

cirkus ales plakaty.png